Проекти НВП "ЕЛЕКОН"

НВП "ЕЛЕКОН" має успішний досвід будівництва та модернізації трансформаторних підстанцій та розподільних пристроїв, як на промислових підприємствах, так і на підстанціях обленерго.

Прикладами успішного співробітництва можуть слугувати проекти з будівництва ГПС 110/6 кВ "Комплекс" компанії "АПК-Інвест" та підстанції ВПС-2 шахти "Червоноармійська-Західна №1". В цих проектах НВП "ЕЛЕКОН" працював не лише як постачальник обладнання та інжинірінгових послуг, але й як генеральніий підрядник.

Фахівці НВП "ЕЛЕКОН" мають досвід проведення масштабних реконструкції трансформаторних підстанцій за програмою "Ретрофіт" на великих промислових підприємствах, як,наприклад, п/с "БОС-1" та РПЗ-КВ на ВАТ "МК "Азовсталь".

Сьогодні НВП "ЕЛЕКОН" зацікавлено у розширенні партнерских відносин з іншими підприємствами у галузі постачання високовольтних конденсаторів та мікропроцесорних пристроїв для автоматичного регулювання коефіциєнта потужності у мережі; пристроїв РЗА, дугогасних катушок з бесперервним регулюванням для компенсації ємностних струмів у мережах високої напруги; обладнання для автоматизації експлуатації дугогасних катушок у компенсованих мережах.