Науково-виробниче підприємство "ЭЛЕКОН"

ТОВ "Науково-виробниче підприємство "ЭЛЕКОН" було засновано у 1993 році та вже більше 18 років здійснює постачання сучасного електротехнічного обладнання на теріторії України та за її межами.

Основні напрямки діяльності компанії - постачання високовольтного та низьковольтного обладнання, засобів релейного захисту та автоматизації енергетичних об'єктів, засобів вимірювання фізичних величин для оцінки, контролю та управління параметрами технологічних процесів у системах автоматичного регулювання, приладів обліку енергії, тощо.

Для максимального задоволення вимог ринку, підприємство здійснює комплексне постачання підприємств "під ключ" та виконує весь обсяг проектних та пуско-налагоджувальних робіт.

НВП "ЕЛЕКОН" є офіційним партнером та регіональним представником концерну ABB (ABB Distribution Automation Oy, Фінляндія, АВВ Automation Product AB, Швеція) та концерну "Високовольтний союз" (Росія, Україна), RITZ Instrument transformers GmbH (Німеччина), HEAG HUYi Electric, CTCS, CHINT T&D (Китай) та інших.

НВП "ЕЛЕКОН" здійснює індивідуальний супровід кожного замовлення, інжинірінгову підтримку, гарантійне та сервісне обслуговування поставленого обладнання, надає консультації та здійснює технічну підготовку персонала замовника. Фахівці компанії пройшли необхідний вишкіл та сертифікацію на підприємствах-виробниках обладнання.

Досвід та кваліфікація фахівців НВП "ЕЛЕКОН" дозволяє компанії здійснювати комплекс послуг з проектування, будівництва, монтажу та пуско-налагоджування єлектроенергетичних об'єктів, проведення ремонтів та реконструкції/модернізації діючого обладнання.